Makina përfshihet në flakë gjatë ecjes, policia jep detajet: 27-vjeçari që e drejtonte…

Makina përfshihet në flakë gjatë ecjes, policia jep detajet: 27-vjeçari që e drejtonte…

Ish-deputeti i PD-së publikon denoncimin e rëndë, zbulon urdhrin për drejtoritë e shkollave Fier: Pritet një “luftë” e ashpër…
Si ndryshon kontrata e re. Matja një herë në 3 muaj…
Çfarë streson në të vertetë prindërit e fëmijëve autikë?

Një makinë është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të shtune teksa ishte në lëvizje në rrugën ‘Jordan Misja’, në Tiranë.

Sipas njoftimit paraprak të policisë dyshohet se ngjarja ka ndodhur si pasojë e një shkëndije elektrike.

Mësohet se 27-vjeçari që e drejtonte është në gjendje të mirë shëndetësore dhe ka vetëm dëme materiale.

Informacion paraprak

Më datë 15.11.2020, rreth orës 17:40, në rrugën “Jordan Misja”, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues M.H., 27 vjeç, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

COMMENTS

WORDPRESS: 0