Makina përfshihet në flakë gjatë ecjes, policia jep detajet: 27-vjeçari që e drejtonte…

Makina përfshihet në flakë gjatë ecjes, policia jep detajet: 27-vjeçari që e drejtonte…

Pa shtëpi dhe të harruar. Romët e Shkodrës (prej vitesh) kërkojnë ‘një strehë ku të fusin kokën’
Naftëtarët/Ndërpresim grevën dy orë për të dialoguar me kryeministrin.
Autori i “Fire and Fury” shprehet se… libri im do të rrëzoi presidencën e Trump. ‘

Një makinë është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të shtune teksa ishte në lëvizje në rrugën ‘Jordan Misja’, në Tiranë.

Sipas njoftimit paraprak të policisë dyshohet se ngjarja ka ndodhur si pasojë e një shkëndije elektrike.

Mësohet se 27-vjeçari që e drejtonte është në gjendje të mirë shëndetësore dhe ka vetëm dëme materiale.

Informacion paraprak

Më datë 15.11.2020, rreth orës 17:40, në rrugën “Jordan Misja”, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues M.H., 27 vjeç, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

COMMENTS

WORDPRESS: 0