Lulzim Basha rizgjidhet për të tretën herë në krye të PD-së…

Krizë edhe për të pasurit, Zuckenberg largon nga puna 11 mijë njerëz
Shpërblim për shoferët që nuk kanë bërë asnjë aksident
Pamje të trishta/ Policia franceze “pret ëndrrat” e shqiptarëve, u çan gomonen dhe i shpërndan me spraj

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,u rizgjodh për të tretën herë në krye të partisë dhe  pritet të dalë në orët e mbrëmjes në një komunikim për mediat.

 

Sipas lajmërimit të bërë publik nga zyra për shtyp e PD: Në orën 18.45 kryetari i PD, Lulzim Basha, do të ketë një deklaratë.

Ndërkohë që më herë kryetari Basha iu drejtua me një mesazh falenderimi anëtarëve dhe strukturave të PD për mbështetjen që i dhanë.

 

‘Basha mesazh falënderimi demokratëve

 

Faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme! Ajo është një shprehje e qartë e besimit në rrugën tonë drejt ndryshimit. Sëbashku do bëjmë gjithçka që Shqipëria të fitojë’.

 

 

Foto nga webi

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0