LIVE, Shqipëri – Armeni/ Skuka rrëzohet në zonë, arbitri nuk jep penallti pas konsultës me VAR

Universteti Politeknik i Tiranës ka mungesë transparence dhe qasjeje në informacion publik- Paditet nga Qendra për Arsim Cilësor
Gjykata dhe SPAK përplasen për masën e dytë të Bllakos
Cerrik/Spitali jashtë funksionit të tij,në një kohë që flitet për shëndetësi falas ata nuk marin as shërbimet më elementare.

Kombëtarja shqiptare e futbollit luan sot në 17:30 miqësoren me Armeninë. Sfida e “Air Albania” mund të jetë e fundit për trajnerin Edy Reja në stolin e kuqezinjve, me italianin që është në fundin e kontratës. Tre ditë më parë në Tiranë, Shqipëria humbi testin miqësor me Italinë 1-3. Kuqezinjtë kërkojnë që të mbyllin me sukses këtë sezon, teksa nuk fitojnë një ndeshje prej 1 viti e 5 ditësh.

Djemtë tanë e kanë nisur mirë duelin, duke pretenduar penallti me Skukën. Arbitri konsulohet me VAR dhe vijon lojën.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0