LIVE, Shqipëri – Armeni/ Skuka rrëzohet në zonë, arbitri nuk jep penallti pas konsultës me VAR

‘Katar’ 2022/– Kupa e Botës që thyen të gjitha traditat dhe… me gjyqtare femra! Gjithçka duhet të dini për botërorin që nis të dielën
Me armë zjarri me vete në lokal, pranga 43-vjeçarit me precedent të theksuar kriminal në Durrës (EMRI)
Elbasan / Rrushi ende në pemë, shkak çmimi i ulët dhe mungesa e tregut

Kombëtarja shqiptare e futbollit luan sot në 17:30 miqësoren me Armeninë. Sfida e “Air Albania” mund të jetë e fundit për trajnerin Edy Reja në stolin e kuqezinjve, me italianin që është në fundin e kontratës. Tre ditë më parë në Tiranë, Shqipëria humbi testin miqësor me Italinë 1-3. Kuqezinjtë kërkojnë që të mbyllin me sukses këtë sezon, teksa nuk fitojnë një ndeshje prej 1 viti e 5 ditësh.

Djemtë tanë e kanë nisur mirë duelin, duke pretenduar penallti me Skukën. Arbitri konsulohet me VAR dhe vijon lojën.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0