Lezhë/ Zjarr në katin e tetë të banesës, dërgohet një person në spital

Lezhë/ Zjarr në katin e tetë të banesës, dërgohet një person në spital

Shkodër: 1435 Ha tokë e përmbytur, 16 familje të evakuara
Sulmi i qenve endacakë: Zgjidhja e bashkisë Lezhë: Shmangni panikun dhe rrini larg
Alarmante: Rrjetet sociale shkak i vetëvrasjeve. Lezha qarku më i prekur

Është përfshirë nga flakët një apartament në katin e tetë të një pallati në qytetin e Lezhës.
Apartamenti ndodhet në rrugën Shtraus dhe bëhet e ditur që zjarrfikësit kanë ardhur menjëherë në ndihmë. Ndërkohë që në banesë ka qenë një grua e cila është transportuar për në spital për shkak të lëndimeve që ka marrë, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

COMMENTS

WORDPRESS: 0