Lajmi i fundit/Zjarr ne spital,dyshohet per viktima.

Lajmi i fundit/Zjarr ne spital,dyshohet per viktima.

Futbollistë të veçantë (video)
Farmacistja e talentuar shqiptare, Erjona Xhaferaj rrëmben çmimin ndërkombëtar “Aspirational Global Woman Awards 2020”
“Tezes i vjen Era nënë “, çfarë fshihet pas lidhjes magjike me nipërit dhe mbesat.

Ka rene zjarr kete mbremje ne nje prej spitaleve ne Maqedonine e Veriut si pasoje e shperthimit te bombulave te oksigjenit.

Dyshohet se ka viktima ne paciente dhe nga stafi mjeksor i spitalit por nuk dihet ende numri i tyre. Sakaq familjare te pacienteve jane mbledhur te shqetesuar prane spitalit.

Zjarrfikeset jane ende duke u perpjekur te lokalizojne e zjarrin e te shpetojne te mbeturit brenda mureve te spitalit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0