Lajmi i fudit/Gjendet i pajetë shtetasi italian

Eshtë gjetur i pajetë në një hotel në kamëz nje shtetas italian rreth moshës 71 vjeçare. Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Paraprakisht dyshohet për arrest kardiak.

Analfabetizmi funksional/ Më i madh numri i lexuesve që nuk kuptojnë
Rritja e divorceve në Shqipëri/ Shkaqet dhe qytetet me numrin më të madh të tyre
Pianisti i pëllumbave; I moshuari që jeton mes muzikës dhe shpendëve

Eshtë gjetur i pajetë në një hotel në kamëz nje shtetas italian rreth moshës 71 vjeçare.

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Paraprakisht dyshohet për arrest kardiak.

COMMENTS

WORDPRESS: 0