Lajm i fundit/ Kishin 10 fëmijë, gruaja godet në kokë me sqepar burrin, përfundon në gjendje të rëndë në spital

Lajm i fundit/ Kishin 10 fëmijë, gruaja godet në kokë me sqepar burrin, përfundon në gjendje të rëndë në spital

Benefitet e ujërave termale
Shoqërohet dhe lirohet shoferi, rimerret në pyetje shoqja, policia vazhdon hetimet intensive për çështjen e Joy Aokos, 22 vjeçarja ndërroi jetë pa mundur të
Tre rusë sulmojnë me spray paralizues dy ushtarët e uzinës ushtarake në Gramsh, arrestohen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kurbinit, ku një grua e moshës 60-vjeçare pas një konfikti me bashkëshortin e ka goditur me sqepar.

Të martuar prej disa vitesh dhe me 10 fëmijë, ata njihen në zonë për konflikte.

62-vjeçari është transportuar me urgjencë në spitalin e qytetit, ku sipas burimeve është në gjendje kritike për jetën.

COMMENTS

WORDPRESS: 0