LAJM I FUNDIT/ Hidhet nga ballkoni i Infektivit pacienti me COVID-19

LAJM I FUNDIT/ Hidhet nga ballkoni i Infektivit pacienti me COVID-19

Bojkoti në Universitetin “Aleksandër Xhuvani” Elbasanit Pedagogët: Na plotësoni kushtet
Kushtetuesja bllokon marrëveshjen me qeverinë italiane, trazira ditën e sotme në hyrjen në parlament, ndërsa maxhoranca ndryshon rregulloren
Bashkia Elbasan: Pret pemët e Parkut “Rinia”

E rëndë në spitalin Infektiv. Një pacient me koronavirus është hedhur nga ballkoni i COVID 1 dhe ka ndërruar jetë.

Mësohet se ai prej disa ditësh ishte i shtruar në këtë spital.

Kujtojmë se ky është rasti i katërt i pacientëve që vetë-hidhen nga spitalet Covid. Tre rastet e mëparshme kanë rezultuar fatale për jetën e pacientëve të cilët kanë ndërruar jetë në vend.

COMMENTS

WORDPRESS: 0