LAJM I FUNDIT/ Aksident në Fier, gjendet i mbuluar me gjak në mes të rrugës 50-vjeçari, dërgohet me urgjencë në spital

LAJM I FUNDIT/ Aksident në Fier, gjendet i mbuluar me gjak në mes të rrugës 50-vjeçari, dërgohet me urgjencë në spital

Deklarate Publike / Shoqëria civile deklaratë për projekt vëndimin e Bashkisë Tiranë ku sot do të miratojë disa taksa për shtresat në nevojë…
Studentët kundër Salvinit: Nuk mund të rrijnë duarkryq duke ditur se gati 200 persona bllokohen me ditë mbi një anije, sikur të ishin kafshë!
Muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit , ja cfarë duhet të dijë çdo grua…

Një aksident i rëndë ka ndodhur në njësinë Administrative Mbrostar Fier.

Mësohet se një person është gjetur i plagosur rëndë dhe është gjetur në mes të rrugës i gjakosur.

I plagosur ka mbetur një 50-vjeçar me iniciale V.DH i cili është dërguar me urgjencë në spital pas ka marrë dëmtime të rënda.

Ai është gjetur pranë banesës së tij ku jetonte i vetëm, pasi bashkëshortja e tij jeton në Greqi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0