LAJM I FUNDIT/ Aksident në Fier, gjendet i mbuluar me gjak në mes të rrugës 50-vjeçari, dërgohet me urgjencë në spital

LAJM I FUNDIT/ Aksident në Fier, gjendet i mbuluar me gjak në mes të rrugës 50-vjeçari, dërgohet me urgjencë në spital

Lajm i fundit/ Ndërron jetë babai i ministres së shëndetsisë Ogerta Manastirliu
BB: Shqipëria kryeson rajonin për punësimin në të zezë
“Aty ku varfëria hyn edhe nga dritaret”!

Një aksident i rëndë ka ndodhur në njësinë Administrative Mbrostar Fier.

Mësohet se një person është gjetur i plagosur rëndë dhe është gjetur në mes të rrugës i gjakosur.

I plagosur ka mbetur një 50-vjeçar me iniciale V.DH i cili është dërguar me urgjencë në spital pas ka marrë dëmtime të rënda.

Ai është gjetur pranë banesës së tij ku jetonte i vetëm, pasi bashkëshortja e tij jeton në Greqi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0