Lajm i fundit/ Aksident në Elbasan, plagosen 5 persona, dy prej tyre në gjendje të rëndë

Lajm i fundit/ Aksident në Elbasan, plagosen 5 persona, dy prej tyre në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin, në afërsi të fshatit Pajovë. Për pasojë janë plagosur pesë persona. Paraprakisht mësohet se dy nga të lënduarit janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Përmbyten shtëpitë në bashkinë Dimal/Banorët e shqetësuar: Familjarët i kam të gjithë brenda, askush nga qeveria nuk vjen!
Shqipëria thyen rekordin, ndër vendet më të korruptuara në botë për zbatimin e ligjit
Ministria e Turizmit dhe Mjedisit e lë Parkun Kombëtarë Zall-Gjoçaj jashtë zonës së mbrojtur – Banorët djegin pajisjet e kompanisë koncensionare

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin, në afërsi të fshatit Pajovë.

Për pasojë janë plagosur pesë persona.

Paraprakisht mësohet se dy nga të lënduarit janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

COMMENTS

WORDPRESS: 0