Kuçovë/Vajza nuk pranon të martohet,31 vjeçari e kërcënon

Kuçovë/Vajza nuk pranon të martohet,31 vjeçari e kërcënon

Rastet e dhunës së femrave në Shqipëri nuk kanë të ndalur.Një 31 vjeçar ka hyrë me dhunë në banesën e vajzës 21 vjeçare dhe e ka kërcënuar pasi ajo ka refuzuar martesën me të . Prokuroria e rrethit gjygjësor të Beratit po merret me shqyrtimin e çeshtjes.

Loto dhe alkool e më pas dhunë ndaj gruas dhe djalit. Gruaja rrëfen 10 vite tmerr
Librazhd/Flet gruaja që u denoncua për dhunë nga bashkëshorti, kunati, vjehrri e vjehrra
“Mami, unë do të bëhem ëngjëll, amanet djalin”, mesazhi i vajzës së trafikuar në Zvicër për nënën e saj

Rastet e dhunës së femrave në Shqipëri nuk kanë të ndalur.Një 31 vjeçar ka hyrë me dhunë në banesën e vajzës 21 vjeçare dhe e ka kërcënuar pasi ajo ka refuzuar martesën me të .
Prokuroria e rrethit gjygjësor të Beratit po merret me shqyrtimin e çeshtjes.

COMMENTS

WORDPRESS: 0