Kuçovë/ Përplaset për vdekje i moshuari ndërsa ishte me biçikletë

Kuçovë/ Përplaset për vdekje i moshuari ndërsa ishte me biçikletë

Një makinë ka përplasur një 70 vjeçar për vdekje, i cili drejtonte biçikletën në të njëjtin drejtim me makinën në hyrje të qytetit të Kuçovës në vendin e quajtur “Meteor” rreth orës 6:30. Forca të shumta të policisë kanë rrethuar vendin e ngjarjes.

104 të arrestuar, sekuestrohen 87 kg kanabis, Policia e Shtetit bën bilancin e javës: Zbardhet grabitja me armë dhe dhunë e të moshuarit në Mallakastër
Ishte në Siri për kthimin e fëmijëve, shefi i antiterrorit zbardh detajet: Kemi identifikuar…
Kushtetuesja rrëzon kërkesën e Komitetit Shqiptar të Helsinkit

Një makinë ka përplasur një 70 vjeçar për vdekje, i cili drejtonte biçikletën në të njëjtin drejtim me makinën në hyrje të qytetit të Kuçovës në vendin e quajtur “Meteor” rreth orës 6:30.
Forca të shumta të policisë kanë rrethuar vendin e ngjarjes.

COMMENTS

WORDPRESS: 0