Krujë/ E zë rryma elektrike, humb  jetën 40 vjeçari

Krujë/ E zë rryma elektrike, humb jetën 40 vjeçari

Grabitje/Torturohet biznesmeni në banesën e tij
Krujë/Banorë në protestë: Kemi ditë të tëra pa ujë e pa drita
Krujë/Helmim masiv i qytetarëve

Një 40 vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme ndërsa ishte duke kryer punime elektrike ne shtëpinë e nje shtetasi tjetër.Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Krujës rreth orës 19:45.
Informacioni paraprak:
Më datë 03.10.2021, rreth orës 19:45, dyshohet se shtetasi I. C., rreth 40 vjeç, duke kryer punime elektrike në banesën e shtetasit F. K., ka rënë në kontakt me rrymën elektrike e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

COMMENTS

WORDPRESS: 0