Krim në familje në Shkodër, burri vret gruan dhe më pas veten

Dëshirat e saj kanë ecur më shpejt se rrotat lëvizëse duke mos u ndier asnjëherë ndryshe nga të tjerët.
Godina e gjimnazit “Shaban Çollaku” në qytetin e Klosit është kthyer në një rrezik për 360 nxënësit që mësojnë në këtë shkollë.
Vdes punëtori në Tiranë

Një krim i rëndë në familje është zbuluar të mërkurën në Shkodër.

Një burrë 79-vjeç dyshohet se ka vrarë bashkëshorten e tij 83 vjeç me armë zjarri dhe më pas veten.

Policia ka gjetur trupat e viktimave në banesën e tyre ndërkohë thotë se ngjarja dyshohet të ketë ndodhur tre ditë më parë.

Kanë qenë familjarët e çiftit, të cilët ndodhen jashtë vendit që kanë njoftuar policinë nisur nga fakti se nuk përgjigjeshin në telefon, raporton Euronews Albania.

COMMENTS

WORDPRESS: 0