Korçë/ Zjarri ka pushtuar banesën e një familje me vështirësi ekonomike

Korçë/ Zjarri ka pushtuar banesën e një familje me vështirësi ekonomike

Gjendjes së vështirë ekonomike të familjes Dolani në qytetin e Korçës i rëndon edhe rënia e zjarrit në banesën e tyre. Bëhet e ditur se zjarri ka rënë sot dhe për pasojë ka mbetur në shtëpi ende një 65 vjeçar, ndërsa 3 të tjerë të lënduar janë dërguar në spital.

Korçë/Dëmtimi i të mbjellave,rrit çmimin e prodhimit
I çmendur pas Tik Tokut/ Ja çfarë bën në qendër të Korçës
Korçë/Humb jetën në gjumë 51 vjeçarja, pasi mori mjekimin nga spitali

Gjendjes së vështirë ekonomike të familjes Dolani në qytetin e Korçës i rëndon edhe rënia e zjarrit në banesën e tyre.
Bëhet e ditur se zjarri ka rënë sot dhe për pasojë ka mbetur në shtëpi ende një 65 vjeçar, ndërsa 3 të tjerë të lënduar janë dërguar në spital.

COMMENTS

WORDPRESS: 0