Konflikt dhe plagosje me thikë në Shkozë

Konflikt dhe plagosje me thikë në Shkozë

Protestonin mbylljen në “41bis” të imamit të vetëshpallur Genc Balla, policia shoqëron besimtarët
Makina përfshihet në flakë gjatë ecjes, policia jep detajet: 27-vjeçari që e drejtonte…
Shpërblime për Vitin e Ri, ja kush përfiton

Pas një konflikti të çastit këtë mesditë në Shkozë, ngjarja ka përfunduar në plagosje me thikë.

Sipas policisë shtetasi S. K ka plagosur me thikë shtetasin O. M i cili është dërguar me urgjencë në spital. Shërbimet e Policisë kanë bërë të mundur shoqërimin në komisariat të autoritetit të dyshuar.

Ky është dhe njoftimi i plotë i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 03.05.2021, rreth orës 11:45, në Shkozë, pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi S. K., ka plagosur me mjet prerës (thikë) shtetasin O. M., 30 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sherbimet e Policisë bënë shoqërimin në Komisariat e autorit të dyshuar të ngjarjes shtetasit S. K., për veprime të metejshme hetimore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

COMMENTS

WORDPRESS: 0