KATAR 2022/ Humbja e Argjentinës, braziliania në festë nga Katari live në Report Tv! Përshëndet shqiptarët

Rritet cmimi i miellit – a do te rritet edhe ai i bukes?
Elbasan / Rrushi ende në pemë, shkak çmimi i ulët dhe mungesa e tregut
SPAK lëshon urdhër-arrest për Rrumin e Shijakut! I dha avokatit 9 mijë euro për të marrë 45 mijë m2 tokë! Sekuestrohet 403 mijë m2 tokë në Gjirin e Lalëzit

Humbja e Argjentinës përveçse ka bërë që në Arabi Saudite të ketë festë kombëtare një tjetër komb që është në ‘festë’ janë rivalët e përjetshëm të Argjentinës

Dhe pikërisht një argjentinase e ka shprehur entuziazmin nga Katari në një lidhje me Report Tv. Ajo thotë se është e lumtur për humbjen e Argjentinës dhe parashikon se Brazili do të ketë një fitore të jashtëzakonshme në ndeshjen e parë në këtë botëror.

https://shqiptarja.com/lajm/katar-2022-humbja-e-argjentines-braziliania-ne-feste-nga-katari-live-ne-report-tv-pershendet-shqiptaret-videolajm

shqiptarja.com

COMMENTS

WORDPRESS: 0