Jetonte e vetme mes mjerimit dhe skamjes, e moshuara në Elbasan gjendet e pajetë në banesë

Jetonte e vetme mes mjerimit dhe skamjes, e moshuara në Elbasan gjendet e pajetë në banesë

Një e moshuar është gjetur e pajetë këtë të hënë në banesën e saj në Elbasan. Burime për Abc bëjnë me dije bëhet fjalë për 60-vjeçaren Dashamira Dokla, e cila jetonte e vetme në gjendje të mjerueshme në lagjen Kala

SPAK përfundon hetimet për inceneratorin e Elbasanit, avokatët mbrojtës njihen me dosjen! Nën akuzë ish ministri Koka dhe 7 të tjerë
Kushërira e vajzës që ndërroi jetë gjatë ndërhyrjes kirurgjikale në spitalin e Elbasanit bën fajtor….
Pamje të trishta/ Policia franceze “pret ëndrrat” e shqiptarëve, u çan gomonen dhe i shpërndan me spraj

Një e moshuar është gjetur e pajetë këtë të hënë në banesën e saj në Elbasan.

Burime për Abc bëjnë me dije bëhet fjalë për 60-vjeçaren Dashamira Dokla, e cila jetonte e vetme në gjendje të mjerueshme në lagjen Kala

COMMENTS

WORDPRESS: 0