Infermieri/ Momentet e fundit me Koço Devolen

Infermieri/ Momentet e fundit me Koço Devolen

Rriten infektimet në Europë dhe SH.B.Ame variantin e fundit te Omicron BA. 5
Djali që u bë viral në rrjet!/av. Sejrani: ‘Djali duhet të ishte në shkollë me bashkëmoshatarët e tij, qendrat rezidenciale kanë pasur raste abuzimi!’
Fakulteti Edukimit Fizik në Elbasan/ Dokumentat që duhet të kenë aplikantët në testin fizik

Përmes një postimi në Facebook, infermieri i QSUT-së, Korab Gjana ka ndarë momentet e fundit me karikaturistin dhe regjisorin e mirënjohur.
“Momentet e fundit me Koço Devolen. Në mëngjes kur po shikoja me nxitim të sëmurët me radhë… Kur mbërrij te dhoma e shtrimit të Koços… hë mo Koço si je sot? Ahh mor Korab si të jem më përgjigjet. Çfarë dreq virusi paska qenë ky që po ma merr shpirtin… Njeriu që do i mungoj çdokujt! Ky virus s’të kurseu as ty”, shkruan Gjana.
Më 31 tetor Devole mundi të dalë nga Infektivi, por për shkak të përkeqësimit u rikthye sërish për t’u futur në intubim.

COMMENTS

WORDPRESS: 0