I fejuari i Britney Spears i përgjigjet Octavia Spencer mbi shakanë e kontratës paramartesore

ISIS Khorasan – kush eshte grupi qe kreu sulmet me bombe ne aeroportin e Kabulit?
Simboli i shqiponjës ‘pushton’ Japoninë, arsyeja: dhëndëri nga Fieri
Shqiptari përdhunon 22-vjeçaren me probleme mendore: Gjithçka që bëj është pjesë e ritit për ta shëruar 

Sam Asghari i ka thënë Octavia Spencer se ai nuk ka “ndjenja me zor” pasi ajo me shaka e këshilloi Britney Spears të bënte një kontrate para se të martohej me të.

Asghari dhe Spears njoftuan fejesën e tyre të hënën (13 shtator) në disa postime në Instagram. Spencer komentoi postimin e Spears, duke shkruar me shaka: “Bëjeni atë të nënshkruajë një kontrate paramartesore.”

Marrëveshjet paramartesore përdoren në disa vende nga çiftet që duan të vendosin në mënyrë paraprake rregulla për ndarjen e pasurive të tyre nëse ata ndonjëherë marrin një divorc.

Të Mërkurën, Spencer ndau një fotografi të çiftit në llogarinë e saj në Instagram dhe ofroi më shumë kuptim për komentin e saj te pare.

” Disa ditë më parë Sam dhe Britney shpallën fejesën e tyre dhe unë duke qenë unë, bëra një shaka,” shkroi ajo.

“Synimi im ishte t’i bëja ata të qeshin dhe jo të shkaktoja dhimbje. Unë i jam drejtuar këtij çifti të bukur privatisht për të kërkuar falje dhe tani dua të rivendos vetëm një pikë gëzimi që iu grabitën. “Fansat e Britney e kanë parë atë me shumë dhimbje dhe jane te gezuar qe dhe ajo ka gjetur lumturinë. Ne jemi të emocionuar për të. Pra, le t’u tregojmë atyre dashuri. “Spencer e përfundoi mesazhin e saj me hashtagun #nonegativity. Asghari u përgjigj në pjesën e komenteve: “Ju jeni shumë të sjellshëm për të sqaruar, por unë nuk kam asnjë ndjenjë me zor. “Spears, ndërkohë, ka qetësuar fansat pasi llogaria e saj në Instagram u bë e padisponueshme të martën, duke u thënë atyre se ajo ishte thjesht “duke marrë një pushim të vogël nga mediat sociale për të festuar fejesën time” dhe do të kthehet së shpejti.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0