I arrestuar për aferën e inceneratorëve, ndërron jetë në QSUT Enver Sheshi

I arrestuar për aferën e inceneratorëve, ndërron jetë në QSUT Enver Sheshi

EKSKLUZIVE Dëshmia dhe apeli mbi aksidentin e ndodhur në qendër të qytetit të Elbasanit, ku humbi jetën babai i tre fëmijëve, 42-vjeçari Altin Bahja. Vëllai i të ndjerit ka një thirrje për qytetarët Elbasanas.
Shkolla mbaroi por këto janë detyrat e verës…
SA FAMILJE DOLËN NGA SKEMA E NDIHMËS EKONOMIKE…

Ndërron jetë në spitalin e QSUT Enver Sheshi, i cili ishte një nga të arrestuarit për inceneratorin e fierit. Mësohet se 59-vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e arresti kardiak.

Ditën e djeshme në orën 16.15, ai doli nga burgu 313 me urgjenë për në QSUT, e pas një arresti kardiak ka ndërruar jetë në urgjencën e spitalit QSUT.

Enver Sheshi akuzohej për veprën penale “Krijimi i skemave mashtruese në lidhje me tatimin mbi vlerën e shtuar”, në bashkëpunim. Aktualisht policia po vijon dokumentimin e plotë të ngjarjes.

FAXWEB

Newer Post

COMMENTS

WORDPRESS: 0