Humbi kontrollin e mjetit dhe ra në kanal bashkë me nipin dhe mbesën, humb jetën i moshuari në Gramsh (EMRI)

Humbi kontrollin e mjetit dhe ra në kanal bashkë me nipin dhe mbesën, humb jetën i moshuari në Gramsh (EMRI)

Workshop/ CRD, zbatimi i ligjit “Për Mbrojtjen nga Diskriminimi”
Individët e infektuar me COVID-19 nuk mund të votojnë në zgjedhjet e 25 Prillit
“Furnizohuni me batanije”, ukrainasit paralajmërohen për një dimër të “acartë”: Shkalla e shkatërrimit është kolosale në…

Një automjet ka rënë në kanal në fshatin Mashan të Gramshit.

Si pasojë ka humbur jetën Hekuran Përfundi, 65 vjeç ndërsa janë plagosur personat e tjerë në automjet. Mjeti drejtohej nga viktima, i cili dyshohet të jetë i moshuar dhe të ketë pësuar infarkt ose trompozë dhe si pasojë ka humbur kontrolli i mjetit. Viktima udhëtonte me nipin 7 vjeç dhe mbesën 11 vjeçe, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

 

FAXWEB

COMMENTS

WORDPRESS: 0