Gramsh/Hidhet nga kati i katërt i spitalit 67 vjeçari

Gramsh/Hidhet nga kati i katërt i spitalit 67 vjeçari

Elbasan: Aktivistët e LRER-së së dhe familjarë të komunitetit Rom dhe Egjiptian bashkohen në aktin humanitar për familjet e prekura nga tërmeti
Ndërtim pa leje, akuzë 60-vjeçares së sëmurë me tumor/ Ligji godet të pamundurit dhe kursen biznesmenët e pallateve pa leje
“Protesta për jetën dhe lirinë! Stop plandemisë”/ Vaksina Anti-Covid a mund të jetë e rrezikshme për jetën dhe si eksperimentale të sjellë vdekje masive

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në spitalin e Gramshit, ku një pacient 67-vjeçar është hedhur nga kati i katërt i dhomës ku ishte shtruar. Ngjarja ndodhi rreth orës 07:00 të mëngjesit.

Hekuran Llapushi ka përfunduar në tarracën e katit të dytë, dhe për pasojë ka pësuar fraktura të shumta në trup dhe hemorragji, ndërsa është nisur drejt spitalit të Traumës, në gjendje të rëndë për jetën.

67-vjeçari ishte i shtruar ne repartin e patologjisë që prej katër ditësh. Raportohet se ai kishte probleme të shëndetit mendor, veç shtrimit për patologji të rrugëve të frymëmarrjes. Raportohet se ai është tashmë jashtë rrezikut për jetën.

COMMENTS

WORDPRESS: 0