Gjendet i vdekur 75-vjeçari në Ersekë, dyshohet se humbi jetën nga asfiksia

Gjendet i vdekur 75-vjeçari në Ersekë, dyshohet se humbi jetën nga asfiksia

Masakra në Teksas/ Vrasësi 18 vjeçar tallej nga shokët se ishte i varfër
E moshuara vdes nga i ftohti /Pa drita dhe në varfëri ekstreme
​Eurodeputetja e pyet për martesat mes të miturve, Hahn zbulon sa para ka marrë Shqipëria për komunitetin Rom e Egjyptian

Një person i identifikuar si Pasho Pasho është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Kolonjë të Ersekës.
Sipas informacioneve paraprake dyshohet se 75-vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë nga rrjedhja së gazit.
Ngjarja është raportuar nga komshinjtë të cilët kanë vënë re prezencën e erës së gazit.
Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave.
Njoftimi policisë:
Kolonjë/Informacion paraprak
Më datë 13.11.2022, rreth orës 16:15, në qytetin e Ersekës, është gjetur i pajetë në banesën e tij, në të cilën jetonte i vetëm, shtetasi P. P., rreth 75 vjeç, i cili dyshohet të ketë ndërruar jetë si pasojë e asfiksimit, nga rrjedhja e një bombole gazi.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Top Channel

COMMENTS

WORDPRESS: 0