FNSH dhe Policia aksion “blic” në Elbasan, kontrolle për personat në kërkim

FNSH dhe Policia aksion “blic” në Elbasan, kontrolle për personat në kërkim

Elbasan/ Biznes mjaft interesant që jo çdo kujt i shkon në mendje .
GOLEM, 500 BANORË PA UJË PREJ 3 MUAJSH
Tragjedia e 25-vjeçares! Sapo ishte martuar, për pak ditë do zhvendosej në Angli, por shoferi nën efektin e drogës i mori jetën në oborrin e shtëpisë

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Policia e Elbasanit kanë zhvilluar një aksion blic mbrëmjen e sotme në këtë qytet.

Bëhet me dije se policia po vijon kontrollet me qëllim kapjen e personave problematike, por edhe për të ruajtur rendin dhe sigurinë në këtë qytet.

Deri më tani nuk ka ende detaje për operacionin e zhhvilluar apo nëse ka persona të shoqëruar.

COMMENTS

WORDPRESS: 0