Fillojnë reshjet e borës në Bogë-Theth

Në akset Boge-Theth dhe Tamarë-Vermosh kanë filluar reshje dëbore me intensitet të ulët. Edhe temperaturat janë të ulëta, në Qafe Thore shkojnë deri në -2°C. Vazhdon kriposja e rrugëve për të evituar ngricat. /tvklan.al

Marrin flakë lëndët toksike në “ish-Trikotazhin” e Korçës, vihen në rrezik 10 familje
Tirana- Skëndërbeu, tifozit i bie të fikët dhe çan ballin
Bojkoti në Universitetin “Aleksandër Xhuvani” Elbasanit Pedagogët: Na plotësoni kushtet

Në akset Boge-Theth dhe Tamarë-Vermosh kanë filluar reshje dëbore me intensitet të ulët.

Edhe temperaturat janë të ulëta, në Qafe Thore shkojnë deri në -2°C.

Vazhdon kriposja e rrugëve për të evituar ngricat. /tvklan.al

COMMENTS

WORDPRESS: 0