“Fast & Furious”, martohet vajza e aktorit të ndjerë Paul Walker: Vin Diesel e shoqëron në altar

“Fast & Furious”, martohet vajza e aktorit të ndjerë Paul Walker: Vin Diesel e shoqëron në altar

Sekretari i Mbrojtjes së SHBA: Nëse Ukraina nuk siguron të ardhmen e saj botën do ta pushtojë kaosi
Japoni/ Tërmeti i fortë lëkund vendin
Panik në Botërorin e Notit, garuesja humbet ndjenjat, trajnerja bëhet “heroinë

Modelja 22-vjeçare, Meadow Walker, vajza e Paul, aktorit që humbi jetën në një aksident tragjik fatal, është martuar me Louis Thornton-Allan. Ceremonia u festua në një ishull në Republikën Domenikane, ndërsa Vin Diesel, një mik i ngushtë i babait të saj dhe aktori qe ka luajtur me të në sagën “Fast & Furious”, e shoqëroi vajzën në altar. Fotot janë realizuar ekskluzivisht për revistën Vogue, siç shkruan gazeta Il Fatto, të cilat çifti i ka shpërndarë edhe në rrjetet sociale. “Pandemia pati një ndikim në planet tona – pranoi Meadow në gazetën amerikane “Familja e Louis nuk ishte në gjendje të merrte pjesë. Pra, shumë miq të ngushtë që ne i konsiderojmë familje, për shkak të kufizimeve të udhëtimit”. Megjithatë, “nuk mund të imagjinonim një martesë më intime dhe personale, të përsosur. Louis dhe unë e dinim saktësisht se çfarë donim që në fillim. Ishte një festë shumë intime”, shtoi ajo.

COMMENTS

WORDPRESS: 0