Elbasan/ Tërmet 3.3 ballë

Elbasan/ Tërmet 3.3 ballë

Ditën e sotme në Elbasan janë ndjerë lëkundje të forta sizmike ndërsa shkalla e lëkundjeve ka qenë 3.3 ballë. Raportohet se thellësia e valëve ka qenë 10 kilometra ndërsa epiqendra e tërmetit ka qenë 23 kilometra në jug-lindje të Tiranës.

Gjeografia e pushimeve në shtator, shqiptarët preferuan jugun, gjysma e të huajve qëndruan në Tiranë e Durrës
Bordi ndryshon çmimet, ulet nafta me 5 lekë për litër
Belgjika zbardh vrasjen e Arjan Spahiut/ Kush ishte porositësi dhe ekzekutorët, nga përplasja me klanin e “Krymit” te masakra e Bradasheshit

Ditën e sotme në Elbasan71509042 42CD 4D25 B1B9 3711BE4C9544 janë ndjerë lëkundje të forta sizmike ndërsa shkalla e lëkundjeve ka qenë 3.3 ballë. Raportohet se thellësia e valëve ka qenë 10 kilometra ndërsa epiqendra e tërmetit ka qenë 23 kilometra në jug-lindje të Tiranës.

COMMENTS

WORDPRESS: 0