Elbasan/Makina shtyp 3 vjeçarin,ishte duke kaluar anën tjetër të rrugës

Idajet Beqiri zbulon bisedën që fundos Sali Berishën, ja çfarë i tha Azem Hajdari babait të Fatmir Haklajt për vrasjen e Shkëlqimit
Pogradec: 42 familje rome, egjiptiane dhe të mazhorancës rrezikojnë të dëbohen: Ja apeli i qytetarëve
500 mijë lekë gjobë nëse nuk paguani siguracionin e makinës brenda 30 ditëve/ Konfindustria kërkesë Kuvendit: Mos e miratoni projekt-ligjin rëndon mbi xhepat e qytetarëve

IMG_3989

Po kalonte nga ana tjetër e rrugës, makina përplas 4-vjeçarin në Elbasan. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë Drejtorisë së Transporteve ku një mjet tip “Golf”
ka përplasur fëmijën, i cili është dërguar për të marrë ndihmë mjekësore në spital.

Komunikata e policisë

Elbasan/Informacion paraprak

Reth orës 16:00, në lagjen “5 Maji”, shtetasi A. S., 26 vjeç, banues në Elbasan, duke drejtuar automjetin tip “Volkswagen”, ka aksidentuar një shtetas të mitur 4 vjeç, i cili është transportuar në spital, për ndihmë mjekësore dhe aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariat, për kryerjen e veprimeve procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0