Elbasan/ Hyri të lahej pa leje në llixha por u afiksua, humb jetën 34 vjeçari nga Tirana

Elbasan/ Hyri të lahej pa leje në llixha por u afiksua, humb jetën 34 vjeçari nga Tirana

I shpërthen granata në dorë/Humb jetën ricikluesi egjiptian nga Cërriku
Aksidenti në Elbasan/ Humb jetën 21 vjeçari
Korçë/Humb jetën në gjumë 51 vjeçarja, pasi mori mjekimin nga spitali

Një 34 vjeçar është asfiksuar në ujërat termale të llixhave në Elbasan dhe për pasojë ka humbur jetën.

Burime bëjnë me dije se shtetasit Alban Pashollari, iu dha ndihma e parë në spital por nuk mundi të mbijetonte.

Mësohet se ai ka qenë në shoqërinë e një miku të tij.

Ata kanë udhëtuar nga Tiranë, drejt Elbasanit dhe kur janë afruar pranë llixhave kanë hyrë për tu larë edhe pse vaskat ishin të mbyllura.

Raportohet se dy të rinjtë i kanë hapur vetë rubinetat e vaskave për t’i mbushur ato me uji termal.

COMMENTS

WORDPRESS: 0