Elbasan/ Gjendet e pajetë gruaja në banesën e saj

Elbasan/ Gjendet e pajetë gruaja në banesën e saj

“Kandidati i pavarur nuk është parti politike”/Debreshi dhe avokati Sejrani çojnë në Kushtetuese “Pragun Kombëtar 1%”
Dita Ndërkombëtare e Punëtorëve: Njihni historinë, domethënien dhe rëndësinë e 1 Majit
Policia bashkiake Tiranë sekuestron mallin e shitësve ambulantë (video)

Gjendet e pajetë një grua në banesën e saj në lagjen ‘Kongresi’ në Elbasan.
Ajo jetonte e vetme dhe nuk janë konstatuar shenja dhune. Dyshohet se vdekja ka qenë natyrale.

“Elbasan /Informacion paraprak
Më datë 14.07.2022, rreth orës 10:40, në lagjen “Kongresi” Elbasan, është gjetur e pajetë në banesën e saj, shtetasja L.M., 78 vjeçe, e cila jetonte e vetme.
Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune, dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”

COMMENTS

WORDPRESS: 0