Elbasan/ Dy të mitur largohen nga familjet

Elbasan/ Dy të mitur largohen nga familjet

“Më mirë burg në Itali se i papunë në Shqipëri”, shqiptari çudit mediat italiane
Shumë pak pemë për banorë, Shqipëria rekord negativ
Simboli i shqiponjës ‘pushton’ Japoninë, arsyeja: dhëndëri nga Fieri

Prej disa ditësh dy të mitur në qytetin e Elbasanit janë larguar nga shtëpia. Bëhet fjalë për një djalë të moshës 14-vjeçare dhe një vajzë të moshës 13-vjeçare. Sipas familjarëve, kjo gjë nuk ka ndodhur më parë. Nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë histori dashurie midis dy të miturve. Ndërkohë, familjarët kanë njoftuar policinë e Elbasanit, e cila ka filluar menjëherë kërkimet për gjetjen e tyre.

COMMENTS

WORDPRESS: 0