Elbasan/ Bashkëshorti plagos gruan

Elbasan/ Bashkëshorti plagos gruan

Statistika shqetësuese në psikiatri: Shkodër 6287 persona të shtruar gjatë një periudhe 10-vjeçare
Vrasja e Madrit Ulqinakut në Elbasan/ Familjarët kërkojnë trupin e tij
Bysheku, pika turistike e famshme pranë Elbasanit braktiset nga turistët, ja arsyeja

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Elbasan, ndërsa raportohet për një të plagosur. Sipas burimeve, bëhet me dije se bashkëshorti ka plagosur gruan e tij në rrethana ende të paqarta.

Autori është identifikuar si E.A, ndërsa e plagosura Sh.A.
Autori është vendosur në prangat e policisë dhe në momentin e arrestimit, raportohet se s’ka bërë rezistencë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet.

COMMENTS

WORDPRESS: 0