Elbasan/Arrestohet çifti , goditën me grushte njëri-tjetrin

Elbasan/Arrestohet çifti , goditën me grushte njëri-tjetrin

Arrestohet e gjithë familja në Elbasan/ Ushtronin veprimtari kriminale
Aksidentoi për vdekje policin nga Patosi, arrestohet shoferi 27-vjeçar në Fier
Shiste drogëra të forta në lokalet e Dhërmiut, arrestohet 52-vjeçari

Një arrestim i pazakontë në Elbasan, ku kanë përfunduar në pranga dy persona të cilët bashkëjetonin.

Policia thotë se ka arrestuar 36-vjeçarin me iniciale B.K., dhe 30-vjeçaren S.Ç., pasi kanë goditur me grushte njëri tjetrin.

Ata kanë dhunuar njëri tjetrin- pas një konflikti për motive të dobëta.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasit B. K., 36 vjeç, dhe S. Ç., 30 vjeçe (bashkëjetues), pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me grushte njëri-tjetrin.”- thotë policia.

COMMENTS

WORDPRESS: 0