Elbasan/ 13 vjeçari humb jetën duke ecur somnambul

Elbasan/ 13 vjeçari humb jetën duke ecur somnambul

Elbasan/ 28 mësues dhe 8 nxënës të karantinuar
Elbasani/ Qyteti me numrin më të lartë të pacientëve të shtruar në spital me Covid-19.
Elbasan/ Ikin banoret, mbyllen 4 shkolla

Një 13-vjeçar ka rënë aksidentalisht  nga ballkani i pallatit dhe ka ndërruar jetë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës  05:15 të mëngjesit , në lagjen “Emin Matraxhiu” në Elbasan.

Njoftimi i policisë:

Elbasan/ Informacion paraprak

Rreth orës 05:15 të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Emin Matraxhiu”, Elbasan, ka rënë aksidentalisht nga ballkoni i pallatit, 13-vjeçari A.M, i cili ka ndërruar jetë.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se 13 vjeçari kishte probleme me gjumin (vuante nga Somnambulizmi, të ecurit gjatë gjumit) dhe në momentin e rënies nga ballkoni 13 vjeçari ka qenë vetëm në banesë.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

COMMENTS

WORDPRESS: 0