E rëndë, vdes nga covid një 33-vjeçare nga Lushnja pa sëmundje shoqëruese

E rëndë, vdes nga covid një 33-vjeçare nga Lushnja pa sëmundje shoqëruese

Varfëria dhe problemet mendore, e bëjnë këtë familje të luftojë gjithnjë e më pak kundrejt kësaj drame njerëzore…
Kamioni tërheq zvarrë makinën. (Video)
Alarmante: Shqipëria nën depresion. Renditetet e dyta në botë për prevalencën më të ulët të depresionit

Një 33 vjeçare nga Lushnja, pa sëmundje shoqëruese, ka humbur jetën si pasojë e covid.

Këtë e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë në përditësimin e sotëm.

Në 24 orët e fundit ministria e Shëndetësisë raportoi 8 viktima nga COVID-19, ndërsa u shënua edhe shifra më e madhe e infektimeve që nga fillimi i pandemisë, 563 raste të reja.

COMMENTS

WORDPRESS: 0