Dyshime se uji ka marrë përpara një makinë në Bogë, shoferi udhëtonte me fëmijët e tij

Dyshime se uji ka marrë përpara një makinë në Bogë, shoferi udhëtonte me fëmijët e tij

Reshje shiu dhe përmbytje, Ministria e Mbrojtjes: Merrni masa, pritet përkeqësim i situatës në 5 qarqe
Studim: Fëmijët që ushtrojnë aktivitet fizik kanë më shumë fuqi të trurit …
Rudina Hajdari tregon momentet e fundit me të atin një orë para se të ekzekutohej: Një makinë i preu rrugën…

Shkodër – Klan News raporton se një makinë dyshohet se e ka marrë uji përpara në zonën e Bogës pranë Përroit të Thatë.

Personi që drejtonte mjetin po udhëtonte me makinë sëbashku me fëmijët e tij. Alarmin e kanë dhënë të afërm të shoferit. Në lidhje me këtë ngjarje janë venë në dijeni forcat e policisë.

Klan News

COMMENTS

WORDPRESS: 0