Durrës/Një endacak është gjetur i vdekur mengjesin e sotëm.

Durrës/Një endacak është gjetur i vdekur mengjesin e sotëm.

Durrës një endacak është gjetur i pajetë mengjesin e sotëm  në hyrjen nr.2 të portit të durrësit. Ende nuk dihet identiteti dhe mosha, policia në vendngjarje.

Shkodër/ Mes këtyre ditëve të acarta familja në Shkodër rrezikon që të mbesë në mes të katër rrugëve.
Protestë në New York – “O rini mos ki frikë, se ke vëllezërit në Amerikë”
“Do të na nxjerrin rrugëve”/ Çfarë po ndodh në Selitë?

Durrës një endacak është gjetur i pajetë mengjesin e sotëm  në hyrjen nr.2 të portit të durrësit.

Ende nuk dihet identiteti dhe mosha, policia në vendngjarje.

COMMENTS

WORDPRESS: 0