Durrës/ Aksidentohet për vdekje personi me biçikletë

Durrës/ Aksidentohet për vdekje personi me biçikletë

Aktivistët rom dhe egjiptian/ Projektligji “Për strehimin social” ka nevojë për përmirësime. Ti japim fund rasteve ku familjet zhvendosen pa pasur një proces sipas rregullave europiane.
Skandali në Durrës: Kazanët e mbeturinave “mirëpresin” turistët tek Muzeu Arkeologjik
Idajet Beqiri zbulon bisedën që fundos Sali Berishën, ja çfarë i tha Azem Hajdari babait të Fatmir Haklajt për vrasjen e Shkëlqimit

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Durrës, ku një makinë ka përplasur për vdekje një person që po lëvizte me biçikletë.

Shtetasi me inicialet H. B, 62 vjeç, po lëvizte me biçikletë në orën 23:15 të darkës kur u përplas nga një makinë. Policia po vazhdon kërkimet për të gjetur autorin.

“Më datë 08.11.2020, rreth orës 23:15, në lagjen nr.6, Durrës, një mjet ende i paidentifikuar, ka aksidentuar biçiklistin shtetasin H. B., rreth 62 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë”, thotë policia.

download 6

COMMENTS

WORDPRESS: 0