Durrës/ Nxirret trupi i pajetë i 18 vjeçarit

Durrës/ Nxirret trupi i pajetë i 18 vjeçarit

Personat me aftësi të kufizuar(Paraplegjikët, Tetraplegjikët) jo vetëm të diskriminuar , por edhe të përjashtuar nga shoqëria
Familja nga Durrësi : “Shembulli i mjerimit dhe fytyrës së mungesës së papunësisë”! 
Bashkia Durrës “heshtje varri” : Ja nga çfarë po helmohen studentët

Nxirret trupi i pajetë i 18 vjeçarit i cili u fut në det për të shpëtuar dy 15 vjeçarë mesditën e sotme.

“Në vijim të informacionit paraprak për shtetasin A. K., rreth 18 vjeç, që dyshohet se u fut në det, për të shpëtuar dy fëmijë të mitur, ju bëjmë me dije se: Shërbimet e Policisë Kufitare kanë gjetur dhe kanë nxjerrë nga uji, trupin e pajetë të shtetasit A. K.“

COMMENTS

WORDPRESS: 0