Durrës/ Futet në det për të shpëtuar dy fëmijë, humb jetën 19 vjeçari

Durrës/ Futet në det për të shpëtuar dy fëmijë, humb jetën 19 vjeçari

Bashkia Durrës “heshtje varri” : Ja nga çfarë po helmohen studentët
Durres/ Bashkia zhvendos tregun e markates pa asnje sqarim ne nje zone pa kushtet minimale si dhe larg qendres se qytetit.
Familja nga Durrësi : “Shembulli i mjerimit dhe fytyrës së mungesës së papunësisë”! 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur disa minuta më parë në Durrës, ku dyshohet se një 19 vjeçar është mbytur.

Sipas informacioneve paraprake, 19 vjeçari është futur në ujë për të shpëtuar dy 15 vjeçar që rrezikonin të mbyteshin, por nuk nuk ka mundur të dalë vetë.

Ndërkohë trupi i tij ende nuk është gjetur, ndërsa dy të miturit janë nxjerrë nga deti dhe janë transportuar në spitalin e Durrësit.

Policia po vazhdon kërkimet në vendin e ngjarjes por ka kaluar kohe dhe shpresat per ta gjetur te gjalle 19 vjecarin jane zbehur.

COMMENTS

WORDPRESS: 0