Dua Lipa admiron gatimin e nënës së saj (Foto)

Dua Lipa admiron gatimin e nënës së saj (Foto)

Përmbarimi/ Sekuestro ndihmës ekonomike. Organizata është e paligjshme.
Librat falas – Hyn në fuqi vendimi, shtohen kategoritë përfituese
Dështon raundi i parë i votimit për zgjedhjen e presidentit të Kosovës

Dua Lipa dhe dashuria e saj për Shqipërinë dhe Kosovën është një histori më vete. Teksa ajo po çmend botën me muzikën e saj, gëzon luksin dhe suksesin në një moshë kaq të re, ajo nuk harron të kthejë kokën nga atje ku ka nisur.

Një ditë më parë, këngëtarja me famë botërore ka publikuar në Instagramstory një foto të ushqimit që po konsumon.

Është byrek me spinaq, ushqim që e ka gatuar mamaja e saj të cilën ajo e falenderon. “Nuk ka si ushqimet e nënës timë”, shkruan 26-vjeçarja, duke marrë vëmendje për këtë postim.

Kujtojmë se këtë vit Dua kaloi pushimet në jug të Shqipërisë, duke i falur fansave të saj momente nga udhëtimi.

Ajo që bëri bujë ishte kërcimi me këngën “Hajde luj qyqek”, ndërsa në kokë mbante një gotë rakie, tipike shqiptare.

640 0 613afc03c5af9

COMMENTS

WORDPRESS: 0