Djali i vdiq gjatë zjarrit në spitalin e Tetovës, flet i ati

Djali i vdiq gjatë zjarrit në spitalin e Tetovës, flet i ati

Pandemia/ Pickim nën lëkurë dhe djegie e trupit – simptomat e çuditshme që po ndiejnë personat e prekur nga koronavirusi
Shqipëria, sa pak shpenzime për shëndetësinë në kohë pandemie
Aktivistet rom dhe egjiptian ndikuan në vendimin e qeverisë për pagën e punonjësve informalë.

Babai i një 38-vjeçari nga Tetova që humbi jetën nga zjarri i mbrëmjes së djeshëm, ka folur para kamerave dhe ka treguar detaje të reja mbi ngjarjen.

Ai tha se i biri po luftonte prej kohësh me virusin vdekjeprurës, por e pësoi nga zjarri.

I moshuari përlotet para kamerave teksa shtoi se i biri la dy fëmijët jetimë.

“Ai ishte shumë i ri, dy fëmijë mbetën pa baba”, tha babai i të ndjerit nga Tetova dhe më pas largohet nga gazetarët pasi sytë i mbushen me lot.

COMMENTS

WORDPRESS: 0