Covid-19/ Ndërrojnë jetë nënë e bir.

Covid-19/ Ndërrojnë jetë nënë e bir.

Dëshmia e Preç Zogaj për betejën me Covid-19
Pandemia/ Pickim nën lëkurë dhe djegie e trupit – simptomat e çuditshme që po ndiejnë personat e prekur nga koronavirusi
Pfizer/ Vaksina dhe për moshën 5 deri 11 vjeç

Si pasojë e Covid-19 kanë ndërruar jetë nënë e bir. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Rahovec dhe lajmin e bëri me dije kryetari i komunës, Smajl Latifi.

“Me pikëllim mora lajmin për ndarjen nga jeta të më të dashurve tuaj, Avniut dhe zonjës Zehra. Në këtë moment dhimbjeje e pikëllimi për ndarjen nga jeta të familjarëve tuaj, ju lutem pranoni ngushëllimet e mia më të sinqerta! Bashkëndjejmë me ju!”, shkruan ai në Facebook.

Ndërkohë, këtë javë, Kosova ka shënuar viktima të shumta si pasojë e Covid-19, të personave të rinj në moshë. Kujtojmë se kanë ndërruar jetë edhe dy gra shtatëzanë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0