Category: KRONIKË

1 2 3 4 39 20 / 385 POSTS
Elbasan/Kontrrollet e policisë rrugore për parandalimin e aksidenteve rrugore

Elbasan/Kontrrollet e policisë rrugore për parandalimin e aksidenteve rrugore

Elbasan/Policia Rrugore, kontrolle të shtuara për parandalimin e aksidenteve rrugore. Gjatë kontrolleve të zhvilluara 24 orët e fundit janë kapur në [...]
Elbasan/ Aksidentohet rëndë efektivi policisë

Elbasan/ Aksidentohet rëndë efektivi policisë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, në tunelin "Panoramik" ku një efektiv i Policisë Rrugore ,i identifik [...]
Arrestohet e gjithë familja në Elbasan/ Ushtronin veprimtari kriminale

Arrestohet e gjithë familja në Elbasan/ Ushtronin veprimtari kriminale

Një familje e tërë që ushtronte veprimtari kriminale është arrestuar ditën e sotme në Elbasan pasi në banesë iu gjetën 5 kg kanabis dhe disa municione [...]
Çermë, Divjakë/ Motra plagos vëllanë me thikë

Çermë, Divjakë/ Motra plagos vëllanë me thikë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Divjakë. Një 38-vjeçare ka plagosur me thikë vëllanë e saj. Ngjarja ka ndodhur gjatë konflikti për motive të dobëta. [...]
Tiranë/ Hidhet nga pallati, humb jetën 35 vjeçari

Tiranë/ Hidhet nga pallati, humb jetën 35 vjeçari

Një 35-vjeçar nga Tirana i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga pallati. Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Mikel Maruli’ në Astir. Policia ka mbërritur n [...]
Elbasan/ Bashkëshorti plagos gruan

Elbasan/ Bashkëshorti plagos gruan

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Elbasan, ndërsa raportohet për një të plagosur. Sipas burimeve, bëhet me dije se bashkëshorti ka plagosur gruan e [...]
Tragjedia e 25-vjeçares! Sapo ishte martuar, për pak ditë do zhvendosej në Angli, por shoferi nën efektin e drogës i mori jetën në oborrin e shtëpisë

Tragjedia e 25-vjeçares! Sapo ishte martuar, për pak ditë do zhvendosej në Angli, por shoferi nën efektin e drogës i mori jetën në oborrin e shtëpisë

Marjana Sahitaj kishte pak ditë që kishte lidhur kurorë dhe po priste ditën e udhëtimit për t’u bashkuar me bashkëshortin e saj në Angli, por një sho [...]
Del përpara gjykatës Elbasan Horgito Peqini

Del përpara gjykatës Elbasan Horgito Peqini

Gjyqtarja Pajtime Fetahu e Shkalles se Pare në Elbasan, la në burg Horgito Peqinin dhe Klaudjan Sallufin, të cilët akuzohen për vrasjen e 33 vjeçarit [...]
Peshkatari që nxorri Amelian nga deti: Babai e la në ujë, shkoi në shtëpi për të karikuar celularin pastaj telefonoi për ndihmë

Peshkatari që nxorri Amelian nga deti: Babai e la në ujë, shkoi në shtëpi për të karikuar celularin pastaj telefonoi për ndihmë

Mediet greke kanë publikuar detaje të reja në lidhje me vdekjen tragjike të 6-vjeçares shqiptare, e cila u mbyt më datë 23 gusht në plazhin e Korinthi [...]
Tiranë/ Të shtëna armësh në lokal, një person i plagosur

Tiranë/ Të shtëna armësh në lokal, një person i plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Është plagosur me armë zjarri një person. Dyshohet se ka qenë një konflikt i çastit i c [...]
1 2 3 4 39 20 / 385 POSTS