Category: OPINION/ANALIZË

1 2 3 44 10 / 436 POSTS
Çermë, Divjakë/ Motra plagos vëllanë me thikë

Çermë, Divjakë/ Motra plagos vëllanë me thikë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Divjakë. Një 38-vjeçare ka plagosur me thikë vëllanë e saj. Ngjarja ka ndodhur gjatë konflikti për motive të dobëta. [...]
Tiranë/ Hidhet nga pallati, humb jetën 35 vjeçari

Tiranë/ Hidhet nga pallati, humb jetën 35 vjeçari

Një 35-vjeçar nga Tirana i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga pallati. Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Mikel Maruli’ në Astir. Policia ka mbërritur n [...]
Elbasan/ Bashkëshorti plagos gruan

Elbasan/ Bashkëshorti plagos gruan

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Elbasan, ndërsa raportohet për një të plagosur. Sipas burimeve, bëhet me dije se bashkëshorti ka plagosur gruan e [...]
Tragjedia e 25-vjeçares! Sapo ishte martuar, për pak ditë do zhvendosej në Angli, por shoferi nën efektin e drogës i mori jetën në oborrin e shtëpisë

Tragjedia e 25-vjeçares! Sapo ishte martuar, për pak ditë do zhvendosej në Angli, por shoferi nën efektin e drogës i mori jetën në oborrin e shtëpisë

Marjana Sahitaj kishte pak ditë që kishte lidhur kurorë dhe po priste ditën e udhëtimit për t’u bashkuar me bashkëshortin e saj në Angli, por një sho [...]
Trajneri Kombëtares së boksit / Të rinjtë kanë nevojë për shembuj suksesi dhe jo per show

Trajneri Kombëtares së boksit / Të rinjtë kanë nevojë për shembuj suksesi dhe jo per show

Nëpërmjet një statusi në rrjetin social, trajneri ekipit kombëtar të boksit z.Sead Bushati, shprehet se:-Duke iu referuar ndeshjes së mbrëmshme ndërmj [...]
Del përpara gjykatës Elbasan Horgito Peqini

Del përpara gjykatës Elbasan Horgito Peqini

Gjyqtarja Pajtime Fetahu e Shkalles se Pare në Elbasan, la në burg Horgito Peqinin dhe Klaudjan Sallufin, të cilët akuzohen për vrasjen e 33 vjeçarit [...]
Peshkatari që nxorri Amelian nga deti: Babai e la në ujë, shkoi në shtëpi për të karikuar celularin pastaj telefonoi për ndihmë

Peshkatari që nxorri Amelian nga deti: Babai e la në ujë, shkoi në shtëpi për të karikuar celularin pastaj telefonoi për ndihmë

Mediet greke kanë publikuar detaje të reja në lidhje me vdekjen tragjike të 6-vjeçares shqiptare, e cila u mbyt më datë 23 gusht në plazhin e Korinthi [...]
Tiranë/ Të shtëna armësh në lokal, një person i plagosur

Tiranë/ Të shtëna armësh në lokal, një person i plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Është plagosur me armë zjarri një person. Dyshohet se ka qenë një konflikt i çastit i c [...]
Tre rusë sulmojnë me spray paralizues dy ushtarët e uzinës ushtarake në Gramsh, arrestohen

Tre rusë sulmojnë me spray paralizues dy ushtarët e uzinës ushtarake në Gramsh, arrestohen

Ministria e Mbrojtjes jep informacion zyrtar lidhur me incidentin e ndodhur mbrëmjen e sotme në Uzinën ushtarake në Gramsh. Tre shtetas me pasaporta [...]
Aksident rrugor në Turqi, raportohet për 16 viktima dhe 21 të plagosur

Aksident rrugor në Turqi, raportohet për 16 viktima dhe 21 të plagosur

Gjashtëmbëdhjetë njerëz humbën jetën dhe 21 të tjerë u plagosën të shtunën në një aksident rrugor në juglindje të Turqisë ku u përfshinë një autobus, [...]
1 2 3 44 10 / 436 POSTS