Category: SPORT

1 2 3 10 / 22 POSTS
Trajneri Kombëtares së boksit / Të rinjtë kanë nevojë për shembuj suksesi dhe jo per show

Trajneri Kombëtares së boksit / Të rinjtë kanë nevojë për shembuj suksesi dhe jo per show

Nëpërmjet një statusi në rrjetin social, trajneri ekipit kombëtar të boksit z.Sead Bushati, shprehet se:-Duke iu referuar ndeshjes së mbrëmshme ndërmj [...]
Panik në Botërorin e Notit, garuesja humbet ndjenjat, trajnerja bëhet “heroinë

Panik në Botërorin e Notit, garuesja humbet ndjenjat, trajnerja bëhet “heroinë

Panik në Botërorin e Notit, garuesja humbet ndjenjat, trajnerja bëhet “heroinë” Provat artistike në Kampionatin Botëror të Notit që po zhvillohet në [...]
Merr karton të kuq gjatë ndeshjes, futbollisti dashurohet me gjyqtaren

Merr karton të kuq gjatë ndeshjes, futbollisti dashurohet me gjyqtaren

Futbolli mund të shkruajë jo vetëm histori te mëdha kampionësh por dhe histori të bukura dashurie. Pikërisht një histori e tillë e pati pikënisjen e s [...]
Enea Jorgji vlerësohet nga UEFA

Enea Jorgji vlerësohet nga UEFA

Enea Jorgji është vlerësuar maksimalisht nga UEFA duke ngjitur shkallët në karrierën e tij. Arbitri shqiptar me stemën e FIFA-s është ngjitur zyrtaris [...]
Atalanta/Hajdutët në shtëpinë e Murielit gjatë ndeshjes kundër VillaRealit

Atalanta/Hajdutët në shtëpinë e Murielit gjatë ndeshjes kundër VillaRealit

Një tjetër lojtar është bërë viktimë e hajdutëve teksa ishte në fushë. Kësaj here ishte rradha e Luis Muriel-it, i cili pas zhgënjimit të humbjes së A [...]
Liverpol/ Veprimi lojtarit Mane të lë pa fjalë

Liverpol/ Veprimi lojtarit Mane të lë pa fjalë

Të gjithë u tallën me futbollistin e Liverpolit me origjinë nga Senegali, se mbante shpesh me vete një telefon të prishur, por që punonte, të cilin ai [...]
Mauro Icardi lë ndeshjen dhe i kërkon falje bashkëshortes së tij në rrjetet sociale

Mauro Icardi lë ndeshjen dhe i kërkon falje bashkëshortes së tij në rrjetet sociale

Mauro Icardi nuk del në fushë me PSG sepse është tronditur shumë nga kriza me Wanda Nara, por shkruan në mediat sociale për t’i kërkuar falje bjondes [...]
Protesta në Tiranë/Qytetarët, poshtë diktatura

Protesta në Tiranë/Qytetarët, poshtë diktatura

Qindra qytetarë u mblodhën pasditen e sotme para kryeministrisë për të protestuar kundër rritjes së çmimit të energjisë dhe të ushqimeve. Ata kërkuan [...]
Locatelli/Përveç suksesit ne futboll edhe në dashuri

Locatelli/Përveç suksesit ne futboll edhe në dashuri

Sporti dhe romanca, një kombinim gjithnjë e më fitues në mediat sociale. Pas Marcell Jacobs që i bëri propozimin për martesë Nicole Daza -s së tij në [...]
Humb jetën e vetmuar nëna e kampionit i cili mohoi se ishte shqiptar

Humb jetën e vetmuar nëna e kampionit i cili mohoi se ishte shqiptar

E vetmuar, ka humbur jetën nëna e kampionit të peshëngritjes Pirro Dhima.Ka qenë kunata e saj që e ka gjetur të pajetë ne mes të oborrit të shtëpisë.F [...]
1 2 3 10 / 22 POSTS