Berat/Gjendet e pajetë në lumin Osum

Berat/Gjendet e pajetë në lumin Osum

Gjendet i pajetë trupi i një gruaje rreth të 60-ve në lumin Osum, Berat. Kanë qenë forcat zjarrfikëse ato që kanë dhënë lajmin dhe që janë ende duke punuar në vendin e ngjarjes. Nuk dihet ende nëse gruaja ka rënë aksidentalisht në lum apo ka kryer vetëvrasje.

Mbetjet urbane në Berat, ndërtimet pa kriter kanë sjellë kaos
Berat/ Banesa në flakë, zjarrfikësit arrijnë të shpëtojnë paratë e familjes
Aksident i rëndë në Berat/ Humb jetën nëna bashkë me djalin 6 vjeçar

Gjendet i pajetë trupi i një gruaje rreth të 60-ve në lumin Osum, Berat.
Kanë qenë forcat zjarrfikëse ato që kanë dhënë lajmin dhe që janë ende duke punuar në vendin e ngjarjes.
Nuk dihet ende nëse gruaja ka rënë aksidentalisht në lum apo ka kryer vetëvrasje.

COMMENTS

WORDPRESS: 0