Author: redaksia

1 2 3 153 10 / 1523 POSTS
“Anxhela” treguesia mungesës së politikave për integrimin e grupeve vulnerabël

“Anxhela” treguesia mungesës së politikave për integrimin e grupeve vulnerabël

Në rubrikën Ka një Mesazh për ty, të datës 25 shtator 2022 të “E diela shqiptare” në Tv Klan, opinioni publik u njoh me rastin e Anxhelës, një grua ng [...]
Shtyhet përsëri seanca në ngarkim të Arbër Paplekës/  Ja pse…

Shtyhet përsëri seanca në ngarkim të Arbër Paplekës/ Ja pse…

Shtyhet për herë të 5-të seanca ne ngarkim të Arber Paplekes, dy ish-drejtorëve të policisë Niko Palla, Albert Nushi dhe 6 efektivëve te policisë ''Sh [...]
Elbasan/ Aksidentohet rëndë efektivi policisë

Elbasan/ Aksidentohet rëndë efektivi policisë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, në tunelin "Panoramik" ku një efektiv i Policisë Rrugore ,i identifik [...]
Elbasan/ Qytetari nuk merr dot pensionin nënës, pasi…

Elbasan/ Qytetari nuk merr dot pensionin nënës, pasi…

Kastriot Elezi 60 vjeç nga Elbasani prej 2 muajsh është duke u sorrollatur në dyert e Institutit të Sigurimeve Shoqërore Elbasan, pasi nuk ka mundur t [...]
Arrestohet e gjithë familja në Elbasan/ Ushtronin veprimtari kriminale

Arrestohet e gjithë familja në Elbasan/ Ushtronin veprimtari kriminale

Një familje e tërë që ushtronte veprimtari kriminale është arrestuar ditën e sotme në Elbasan pasi në banesë iu gjetën 5 kg kanabis dhe disa municione [...]
Fier/ Qytetarët rom i drejtohen me peticion bashkisë

Fier/ Qytetarët rom i drejtohen me peticion bashkisë

Prej vitesh banorët e fshatit rom në Drizë, vuajnë mungesën e kanalizimeve të ujërave të zeza, dhe si pasojë kanë qenë jo të pakta rastet e shtrimeve [...]
Robin Williams, një njeri i madh me  një zemër të madhe❤️

Robin Williams, një njeri i madh me një zemër të madhe❤️

A e dini që për çdo film në të cilën luante, aktori i famshëm Robin Williams i kërkonte kompanisë që të merrte të paktën 10 njerëz të pastrehë e t'i [...]
Elbasan/ Hyri të lahej pa leje në llixha por u afiksua, humb jetën 34 vjeçari nga Tirana

Elbasan/ Hyri të lahej pa leje në llixha por u afiksua, humb jetën 34 vjeçari nga Tirana

Një 34 vjeçar është asfiksuar në ujërat termale të llixhave në Elbasan dhe për pasojë ka humbur jetën. Burime bëjnë me dije se shtetasit Alban Pash [...]
Çermë, Divjakë/ Motra plagos vëllanë me thikë

Çermë, Divjakë/ Motra plagos vëllanë me thikë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Divjakë. Një 38-vjeçare ka plagosur me thikë vëllanë e saj. Ngjarja ka ndodhur gjatë konflikti për motive të dobëta. [...]
Shiste drogëra të forta në lokalet e Dhërmiut, arrestohet 52-vjeçari

Shiste drogëra të forta në lokalet e Dhërmiut, arrestohet 52-vjeçari

Një 52-vjeçar është arrestuar në Dhërmi, me akuzën e tregtimit të lëndëve narkotike. Policia njofton se shtetasit me iniciale A.T., gjatë kontrollit [...]
1 2 3 153 10 / 1523 POSTS