Artan Hoxha zbulon nderin që grupet kriminale iu kërkojnë politikanëve: Më vjen për të qeshur

Artan Hoxha zbulon nderin që grupet kriminale iu kërkojnë politikanëve: Më vjen për të qeshur

A jemi ne të gatshëm për rihapjen e sigurtë të shkollave?
Mjekët e traumës në protestë në mbështetje të kolegëve të arrestuar – mos na paragjykoni
Aktivistja del kundër protestës për Klodian Rashën: Është çadër politike! Këto tragjedi ndodhin edhe në Francë dhe Itali..

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbuluar nderin që i kërkojnë grupet kriminale palëve politike. 

Ai shprehet se ata kërkojnë zbatim të ligjit ndaj kundërshtarëve.

“Sot grupi më i fuqishëm është ai që po punon poshtë, nuk ka dalë në skenë dhe e sheh ekspozimin si një argument apo armë që ia jep kundërshtari për ta asgjësuar. Vetë grupet kriminale sot, nderi më i madh që i kërkojnë politikanëve, më vjen për të qeshur kur e kujtoj, i kërkojnë të zbatojnë ligjin duke i goditur kundërshtarin”, u shpreh Hoxha për Fax News.

COMMENTS

WORDPRESS: 0